Jūsų augintinis ,tai neeilinis krovinys ,o lygiavertis keleivis. Legali, patikima suteikianti visas garantijas įmonė Kelpa transportuoja bet kokios rūšies gyvūnus į Norvegija, Švedija bei iš Norvegijos, Švedijos į Lietuvą. Gyvūnų pervežimas, transportavimas vykdomas griežtai prisilaikant šeimininko nurodymų bei pageidavimų.
Jeigu planuojate kelionę su gyvūnu arba turite kitų klausimų, susijusių su gyvūnų transportavimu, skambinkite arba rašykite mums mes mielai jums padėsime.

Keliami reikalavimai gyvunų pervežimui iš Lietuvos į Švediją ir Norvegiją.
Gyvūnas privalo turėti aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba integrinį grandyną (mikročipą, atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785).
• Pasas:
Gyvūnas privalo turėti naujo pavyzdžio „ES naminio gyvūnėlio pasą"
• Vakcinacijos:
Visi gyvūnai, kurie yra vyresni nei 3 mėn. amžiaus, turi būti paskiepyti nuo pasiutligės. Pasiutligės skiepas turi būti atliktas gyvūnui, kuris turi aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba integrinį grandyną (mikročipą, atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785). Kad pasiutligės skiepas būtų galiojantis, jis turi būti atliktas po to, kai gyvūnas buvo identifikuotas, tai yra gyvūnui buvo padaryta tatuiruotė arba implantuotas mikročipas. Gyvūnams, kurie buvo mikročipuojami po skiepo padarymo, skiepą nuo pasiutligės reikia pakartoti.
Taip pat šunys turi būti paskiepyti nuo kitų virusinių susirgimų polivalentine vakcina.
Neskiepyti nuo pasiutligės jaunesni nei 3 mėn. gyvūnai į šias šalis neįleidžiami.
• Kraujo tyrimas:
Pasiutligės neutralizuojančio antikūnio kraujo tyrimas atliekamas gyvūnams
praėjus ne mažiau kaip 120 dienų ir ne daugiau kaip 365 dienos nuo paskutinio galiojančio pasiutligės skiepo. Kraujo tyrimo rezultatas galioja visą gyvūno gyvenimą, jeigu gyvūnui laiku atliekamos pakartotinos pasiutligės vakcinacijos (skiepo galiojimo data nurodoma „Naminio gyvūnėlio pase“).
• 24 val. prieš kelionę igaliotas veterinarijos gydytojas turi padaryti į „ES naminio gyvūnėlio pasą“ atžymą, kad gyvūnas yra sveikas ir gali atlaikyti kelionę iki paskirties vietos.

Nuo 2012 metų sausio 1 d. supaprastinamos šunų ir kačių įvežimo taisyklės į Švediją ir Norvegiją. Keliauti į šias šalis galės gyvūnas, kuris:
1. Turi aiškiai įskaitomą tatuiruotę arba mikročipą (atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785). Gyvūnai gimę po 2011 metų liepos 3 d. privalo turėti mikročipą.
2. Paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu kai jau buvo atlikta tatuiruotė arba įdėtas mikročipas (skiepijamas gali būti ne jaunesnis nei 3 mėnesių amžiaus gyvūnas).
3. Po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena (pasiutligės skiepo galiojimo laiką nurodo skiepą atlikęs veterinarijos gydytojas).
4. Gyvūnas turi „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
5. Likus ne daugiau nei 10 dienų iki kelionės suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaitų sudavimą veterinarijos gydytojas daro įrašą „Gyvūno augintinio pase“. Rekomenduojama su savimi turėti tų pačių vaistų ir pakartotinai suduoti juos per 7 dienas nuo atvykimo į Norvegiją momento.

Prieš gyvūno kelionės registraciją būtina susipažinti su pervežimo taisyklėmis.